placeholder

Projektowanie

Wiemy jak ważne jest idealne dopasowanie. Dlatego w LEDATEL, przykładamy szczególną wagę do procesu projektowania. To właśnie na tym etapie, w ścisłej współpracy z naszymi partnerami, ustalamy nawet najdrobniejsze szczegóły dotyczące ich potrzeb i oczekiwań oraz omawiamy specyfikacje techniczne projektu. Bogatsi o tę wiedzę przygotowujemy szytą na miarę propozycję, którą w odpowiedzi na informacje zwrotne poddajemy kolejnym iteracjom, aż do osiągnięcia pełnej akceptacji naszych klientów, których zawsze zapraszamy do pełnego zaangażowania w ten proces. Dzięki temu możemy się sprawniej komunikować, wychodzić naprzeciw wzajemnym oczekiwaniom i wspólnie pokonywać potencjalne wyzwania, wykorzystując obopólne doświadczenie, know-how i wiedzę. Efektem jest dedykowane rozwiązanie gotowe na kolejne etapy rozwoju.

placeholder

Produkcja

W procesie produkcji materializują się wszystkie założenia opracowane wspólnie z klientem na etapie projektowania. Dbałość o każdy komponent i linijkę kodu idą w parze z pieczołowitą kontrolą jakości. Nasi inżynierowie traktują wszystkie zlecenia indywidualnie, wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności do stworzenia produktu zgodnego z ustalonymi specyfikacjami.

Rozwiązania spod szyldu LEDATEL opatrzone są odpowiednimi certyfikatami dopuszczającymi je do bezpiecznego wdrożenia w docelowych aplikacjach w poszczególnych branżach na rynkach krajowym i zagranicznym.

placeholder

Utrzymanie

Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i gwarancja zachowania ciągłości operacji biznesowej. Dlatego w LEDATEL mamy świetnie przeszkolonych techników Działu Utrzymania. W przypadku awarii gotowi są do błyskawicznej reakcji. Nasz zespół przygotowany jest do interwencji przez całą dobę, każdego dnia. Dzięki strategicznemu rozlokowaniu w różnych miastach, technicy docierają na miejsce szybko, niezależnie od tego, w której części kraju wymagana jest ich pomoc. Sprawnie i skutecznie usuną usterkę albo wymienią i skonfigurują nowe urządzenie tej samej lub lepszej klasy, zapewniając nieprzerwaną pracę Twojej organizacji.

placeholder

Wdrożenia

Produkowane przez LEDATEL rozwiązania zyskały zaufanie wielu największych przewoźników kolejowych. Na koncie mamy już ponad 3500 wdrożeń systemów na około 1000 pojazdach szynowych. Nasze bogate doświadczenie zdobywaliśmy współpracując na rynku polskim między innymi z PKP Intercity. Poza granicami kraju zrealizowaliśmy zamówienia dla przewoźników z Czech, Włoch, Niemiec, Litwy i Rumunii.