LEO Rail ITS - Inteligentny System Transportowy - Ledatel

Platforma LEO Rail jest nieprzerwanie rozwijana już od niemal dziesięciu lat. Zespół Badań i Rozwoju firmy LEDATEL wciąż wprowadza do niej nowe funkcjonalności i aktualizacje, które powstają w ścisłej współpracy i na podstawie informacji zwrotnej od kluczowych polskich przewoźników. To na podstawie tych relacji i z uwzględnieniem potrzeb klientów udało się stworzyć jedną kompleksową aplikację do zarządzania wszystkimi systemami IT zainstalowanymi w pojeździe.

Modułowa budowa naszej aplikacji centralnej oraz precyzyjne dobranie i zastosowanie odpowiednich technologii umożliwiają stosowanie jej w wielu typach pojazdów. LEO Rail doskonale spisuje się zarówno w elektrycznych jak i spalinowych zespołach trakcyjnych, tramwajach, wagonach pasażerskich a także w autobusach miejskich. Nasza autorska platforma może być zintegrowana z dowolnym systemem IT działającym u przewoźnika. Wraz z dynamicznym rozwojem Systemów IT, firma LEDATEL wprowadziła System Zarządzania Jakością w branży kolejowej ISO/TS 22163 (IRIS).

LEO Rail centralna
aplikacja

Aplikacja centralna pozwala w przyjazny użytkownikowi sposób monitorować działanie wszystkich dostępnych modułów. Umożliwia także pełną wizualizację i analizę danych diagnostycznych pojazdu. Dzięki zastosowaniu wirtualizacji, wykorzystanie zasobów oraz dostępność usług są w pełni zoptymalizowane, a czas niedostępności systemów dla platformy jest znacznie zredukowany. Opcja integracji LEO Rail z każdym systemem operatora daje możliwość wykorzystania dowolnej liczby modułów LEDATEL i rozbudowę platformy o moduły posiadane już przez przewoźnika.