System Informacyjny - Papier Elektroniczny - Ledatel

Ekologiczne medium do prezentacji statycznych komunikatów i reklam. Maksimum treści. Minimum energii.

Kompletny i kompleksowy system do wyświetlania informacji statycznych i zarządzania treścią na elektronicznym papierze. Wykorzystanie matryc firmy E-Ink gwarantuje, że treść prezentowana jest w najwyższej dostępnej na rynku ostrości i jakości.
Jedną z największych zalet technologii elektronicznego papieru jest znikome zużycie energii elektrycznej, która potrzebna jest tylko do zmiany wyświetlanej treści. Po jej wykonaniu, urządzenie pracuje przez cała dobę bez potrzeby zasilania. Doskonałe parametry wyświetlaczy sprawiają, że prezentowany obraz jest idealnie widoczny nawet w mocnym świetle słonecznym i do złudzenia przypominają zwykły papier.

Aplikacja do zarządzania
treścią

Oprogramowanie działające na systemach Android oraz iOS oraz przez przeglądarkę www, służy do prostego i intuicyjnego zarzadzania prezentowanymi treściami w grupach lub na pojedynczych wyświetlaczach w sposób manualny albo zautomatyzowany. Istnieje także możliwość integracji z innymi systemami poprzez udostępnienie API urządzenia.

Zastosowanie

Elektroniczny papier można stosować zamiast tablic informacyjnych między innymi w szpitalach, teatrach, czy szkołach.

Zastosowanie technologii wyświetlaczy e-papierowych na otwartej przestrzeni daje ogromne możliwości. Mogą posłużyć na przykład jako tablice informujące o godzinach odjazdów autobusów, a nawet do prezentacji reklam.

W pojazdach szynowych czy autobusach, wyświetlacze te mogą zastąpić ekrany LCD do prezentacji rozkładu jazdy przy niemal zerowym poborze prądu.

Główne cechy, zadania, funkcjonalność

  • Prezentowanie treści reklamowych.
  • Emisja danych SIP i SDIP.
  • Prezentowanie map lub komunikatów dla pasażera.
  • Rozkłady jazdy na przystankach.
  • Wyświetlanie informacji w przypadku awarii prądu.

Urządzenia Systemu

Zabudowane wyświetlacze kolorowe lub czarno-białe o przekątnej od 9” do 42” wyposażone w moduły GSM, WIFI, oraz GPS. Przeznaczone do zastosowań wewnętrznych lub zewnętrznych w infrastrukturze i środkach transportu publicznego.

W przypadku rozwiązań naziemnych, istnieje możliwość dostawy autonomicznego zestawu, w którego skład wchodzi wyświetlacz, panel fotowoltaiczny oraz akumulator.