Ultrawydajne żyroskopy i jednostki inercyjne do zastosowań
wojskowych, kosmicznych i przemysłowych.

Sensonor

Sensonor projektuje i produkuje wysokoprecyzyjne czujniki i moduły żyroskopowe oraz jednostki inercyjne (IMU) klasy taktycznej dla wymagających programów.

Norweska firma obsługuje klientów z całego świata na rynkach wojskowym, przemysłowym, kosmicznym i komercyjnym dostarczając rozwiązania ITAR-free dla szerokiego wachlarza zastosowań.

Sensonor jest właścicielem fabryki płytek do produkcji kluczowych komponentów czujników we własnych urządzeniach. Ścisła integracja między produkcją, testowaniem i montażem umożliwia oferowanie czujników o najwyższej wydajności na rynku.

Rozwiązania STIM idealnie nadają się do stosowania w  satelitarnych systemach kontroli orientacji i orbity (AOCS), wyrzutniach rakiet kosmicznych, jak również w stabilizacji, naprowadzaniu i nawigacji w zastosowaniach przemysłowych, lotniczych oraz obronnych. Konstrukcja została sprawdzona w wojskowych nawigatorach lądowych, systemach rakietowych, systemach wykrywania celów, nadzorze powietrznym, zdalnych systemach uzbrojenia, pojazdach startowych i satelitach. 

W wielu zastosowaniach modele STIM mogą w konkurencyjny sposób zastąpić IMU oparte na FOG i poprawić wydajność systemu pod względem dokładności pomiarów, niezawodności, rozmiaru, wagi, mocy i kosztów.

Jeśli poszukujesz rozwiązań dla zastosowań, w których GPS jest niedostępny lub niewystarczający i chcesz użyć wysokowydajnego żyroskopu lub IMU – skontaktuj się z nami!

Urządzenia te sprawdzą się między innymi w bezzałogowych pojazdach lotniczych i kołowych, w głowicach obserwacyjnych oraz na innych platformach wojskowych, kosmicznych, lotniczych czy przemysłowych.

Marcin Owsianka

Inżynier Sprzedaży ds. Systemów IT

Rozległa wiedza i bogate doświadczenie w sektorze transportu publicznego, obronności oraz IT pozwala mu znaleźć i dopasować najlepsze, szyte na miarę rozwiązania dla klientów.

Zobacz także:

Pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie Mobilna Sieć Repeaterowa w pojazdach szynowych – dostarczenie, konfiguracja i uruchomienie

System Diagnostyki Online. Stan pojazdów pod pełną kontrolą.

PIERWSZE NA ŚWIECIE WDROŻENIE WYŚWIETLACZY E-PAPER W POJAZDACH SZYNOWYCH

Nowy miejski SIP dla SKM Warszawa

TRAKO2021