SemiConductor Devices
Detektory podczerwieni i diody laserowe

SemiConductor Devices (SCD)

Wiodący globalny dostawca wysokiej klasy detektorów podczerwieni i diod laserowych. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji, rozwiązania SCD wybierane są przez czołowe firmy na całym świecie i znajdują zastosowanie jako kluczowe komponenty najwyższej jakości systemów elektrooptycznych.

SCD ma pionową strukturę produkcji, która zapewnia ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie – od wzrostu kryształów po pakowanie i testowanie urządzeń.

Działalność zakładowa obejmuje: przetwarzanie półprzewodników, wzrost kryształów w technologiach LPE i MBE, projektowanie układów VLSI, technologię naczyń Dewara i próżniową, montaż oraz modelowanie i testy radiometryczne.

Wiele wysiłku poświęcanego jest działalności badawczo-rozwojowej mającej na celu zapewnienie najwyższej jakości obecnym i przyszłym klientom.

SemiConductor Devices jest własnością w równych częściach firm RAFAEL i ELBIT SYSTEMS. Prowadzi działalność jako niezależny podmiot handlowy.

Linia chłodzonych produktów do podczerwieni

HOT (MWIR)
InSB (MWIR)
T2SL (LWIR)
Układ wideo
Detektory MCT (LWIR)

Detektory niechłodzone

Detektory 1024 x 768
Detektory 384 x 288
Detektory 640 x 480

Linia InGaAs

InGaAs 1280 x 1024
InGaAs 640 x 512

Marcin Owsianka

Inżynier Sprzedaży ds. Systemów IT

Rozległa wiedza i bogate doświadczenie w sektorze transportu publicznego, obronności oraz IT pozwala mu znaleźć i dopasować najlepsze, szyte na miarę rozwiązania dla klientów.

Zobacz także:

Pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie Mobilna Sieć Repeaterowa w pojazdach szynowych – dostarczenie, konfiguracja i uruchomienie

System Diagnostyki Online. Stan pojazdów pod pełną kontrolą.

PIERWSZE NA ŚWIECIE WDROŻENIE WYŚWIETLACZY E-PAPER W POJAZDACH SZYNOWYCH

Nowy miejski SIP dla SKM Warszawa

TRAKO2021